Jdi na obsah Jdi na menu

CYKLISTICKÉ ZÁVODY – HORNÍ MALÁ ÚPA 20.9.2017

5. 10. 2017

CYKLISTICKÉ ZÁVODY – HORNÍ MALÁ ÚPA – CHATA KRAKONOŠ

Tyto cyklistické závody do vrchu se konali dne 20. září 2017. Z našeho domova se účastnilo 5 dětí a pedagogové - p. učitel Kučera a vedoucí vychovatelka paní Marková. Po příjezdu jsme měli pěkné uvítání od pořadatelů, poté jsme se převlékli do sportovního oblečení a připravovali jsme si kola. Paní vychovatelka Marková nás seznámila s tratí a provedla nás po ní. Trať byla dlouhá 4,5 km a v našich očích to byl obrovský kopec, jak se říká pořádný „krpál“. Přesto jsme všichni byli odhodláni tento kopec zdolat a být mezi nejlepšími. A co jsme si slíbili, tak se nám také podařilo splnit. Za dívčí týmy jsme obsadili první místo díky Nicole Štěpánkové a v chlapeckých týmech obsadil Lukáš Dejmek místo druhé. Také ostatní se umístili na předních místech – David Ficu – 4. místo, 7. místo Petr Pohořalý. Po závodech jsme museli čekat na vyhlášení výsledků, a to jsme si krátili společným opékám vuřtů, které pořadatelé zajistili. Za svá umístění jsme získali poháry, sportovní mikiny, hrníček, vybavení na kolo, puzzle a sladkosti. Děkujeme pedagogům za to, že nás tam vzali a organizátorům za skvělou přípravu akce.

Napsala: Nicole Štěpánková