Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktivity s využitím koní ve školním roce 2016/17

17. 3. 2017

V průběhu celého roku pravidelně navštěvujeme organizaci No Limits v Prostředním Lánově a účastníme se aktivit s využitím koní. Skupinka dětí se na na tyto aktivity vždy velmi těší. Děti se učí, jak s koněm spolupracovat, jak ho čistit, osedlat, ale učí se také jízdu na koni, práci s koněm ze země a podobně. Pro naše děti jsou aktivity s využitím koní terapeutickou aktivitou, kde se učí nejen jak fungovat společně se zvířaty a zlepšovat své jezdecké dovednosti, ale také vzájemné komunikaci a spolupráci mezi sebou, práci s vlastními emocemi, zodpovědnosti a trpělivosti.

Této aktivity se můžeme účastnit díky paní Haně Kosinové, OSVČ, která realizaci aktivit s využitím koní pro naše děti sponzoruje. Děkujeme!

 

                                                                       Mgr. Marta Singh, etoped

p1110003.jpg

              kone-terka-2.jpg